FIELD OF GLORY II: MEDIEVAL
KONTO STEAM


7.99 PLN

Co otrzymujesz po zakupie?
Login i Hasło do konta STEAM, na którym znajdziesz interesujący Ciebie tytuł.
- Szczegółową instrukcję,
- Wszystkie aktualizacje,
- Pełne wsparcie, pomoc dla otrzymanego konta, dostępu w razie jakichkolwiek problemów,
- Dożywotni i nieograniczony czasowo dostęp do konta.
Zasady użytkowania konta współdzielonego
Na kontach nie można zmienić danych (e-mail/ hasło/login - zabezpieczone są blokadę uniemożliwiającą tą czynność).
Tryb konta STEAM : Offline.
Konta są współdzielone to znaczy, że korzystają z nich inni Kupujący i pobierają ich zawartość, co w niczym nie przeszkadza podczas rozgrywki.

O TEJ GRZE
Field of Glory II: Medieval to kolejna odsłona serii turowych gier taktycznych opartych na zasadach cyklu stołowych gier bitewnych. Tytuł powstał na bazie Field of Glory II, a za produkcję odpowiada studio Byzantine Games.

Mechanika
Zgodnie z nazwą, Field of Glory II: Medival opiera się na modelu rozgrywki opracowanym na potrzeby Field of Glory II. W grze skupiamy się na toczeniu turowych potyczek na planszach podzielonych na kwadraty. Tym razem dowodzimy armiami późnego średniowiecza, biorąc udział w konfliktach z lat 1040-1270, takich jak inwazja Mongołów, konflikt angielsko-francuski oraz krucjaty. Do wyboru mamy 29 nacji historycznych pokroju Anglosasów, Szkocji, Norwegii, Rusi etc. Dostępnych jest ponad 100 różnych jednostek, a w walce korzystamy także ze wsparcia generałów, zwiększających morale i potencjał bojowy dowodzonych przez nich oddziałów. Należy też zwracać uwagę na takie czynniki, jak ukształtowanie terenu, uzbrojenie oraz formacja walczących.

Tryby gry
Field of Glory II: Medieval pozwala na stoczenie historycznych starć pokroju bitwy pod Hastings oraz Kresenbrunnem, by sprawdzić, jak inaczej mogłyby się potoczyć wydarzenia. W tych potyczkach możemy stanąć przeciwko komputerowi lub innym graczom w trybie sieciowym za pośrednictwem e-maila. Poza tym znajdziemy tu cztery kampanie, w których bierzemy udział w kolejnych bitwach z udziałem m.in. Aleksandra Newskiego oraz mongolskich hord. Alternatywą jest sandboksowa kampania, pozwalająca na pokierowanie dowolną nacją, oraz edytor i generator losowych map. Do zabawy z innymi potrzebne jest konto Slitherine PBEM++ – autorskiej platformy wydawcy.

  • PLATFORMA: STEAM
  • WERSJA: STANDARD + WSZYTSKIE DLC
  • TRYB: OFFLINE
  • DATA PREMIERY: 2021-02-04
  • JĘZYK: ANGIELSKI