DYSON SPHERE PROGRAM
KONTO STEAM


9.99 PLN

Co otrzymujesz po zakupie?
Login i Hasło do konta STEAM, na którym znajdziesz interesujący Ciebie tytuł.
- Szczegółową instrukcję,
- Wszystkie aktualizacje,
- Pełne wsparcie, pomoc dla otrzymanego konta, dostępu w razie jakichkolwiek problemów,
- Dożywotni i nieograniczony czasowo dostęp do konta.
Zasady użytkowania konta współdzielonego
Na kontach nie można zmienić danych (e-mail/ hasło/login - zabezpieczone są blokadę uniemożliwiającą tą czynność).
Tryb konta STEAM : Offline.
Konta są współdzielone to znaczy, że korzystają z nich inni Kupujący i pobierają ich zawartość, co w niczym nie przeszkadza podczas rozgrywki.

O TEJ GRZE
Dyson Sphere Program to gra symulacyjna science fiction z elementami kosmosu, przygody, eksploracji i automatyzacji fabryki, w której możesz zbudować od podstaw własne galaktyczne imperium przemysłowe.W odległej przyszłości moc nauki i technologii zapoczątkowała nową erę dla rasy ludzkiej. Przestrzeń i czas straciły znaczenie dzięki wirtualnej rzeczywistości. Opracowano nowy rodzaj superkomputera - maszynę, której doskonała sztuczna inteligencja i możliwości obliczeniowe pchną ludzkość jeszcze dalej. Jest tylko jeden problem: na całej planecie nie ma wystarczającej ilości energii, aby nakarmić tę maszynę.Jesteś inżynierem kosmicznym odpowiedzialnym za projekt rozpoczęty przez sojusz kosmiczny COSMO, którego zadaniem jest ogromne przedsięwzięcie: budowa Sfer Dysona (megastruktury, która krążyłaby wokół gwiazdy, wykorzystując całą jej moc i energię), aby wyprodukować energię potrzebną ludzkości . Zaledwie kilkadziesiąt lat temu Sfery Dysona były uważane za hipotetyczny, niemożliwy wynalazek - ale teraz jest w twoich rękach… Czy będziesz w stanie zamienić warsztat kosmiczny z zaplecza w imperium produkcji przemysłowej o zasięgu galaktyki?


Gwiazdy neutronowe, białe karły, czerwone olbrzymy, planety gazowe i skaliste… Istnieje duży i zróżnicowany wszechświat, który czeka na zebranie wszystkich jego zasobów.Każda rozgrywka będzie wyjątkowa: Twój wszechświat będzie generowany proceduralnie za każdym razem, gdy zaczniesz nową grę. Wystąpią różne typy i rozmieszczenie gwiazd, planet i zasobów. Czy uda ci się rozwijać i budować swoje Sfery, bez względu na to, co rzuca na ciebie wszechświat?
Od inżyniera kosmicznego oczekuje się, że zaprojektujesz międzygwiezdną fabrykę i linie produkcyjne, a nie będzie zarządzał każdą małą paczką w tę iz powrotem. Musisz transportować materiały z jednej planety na drugą, tworząc międzygwiezdne zespoły transportowe, które zbierają zasoby i dostarczają je tam, gdzie są potrzebne.
Następnie Twoje zasoby mogą być transportowane między obiektami za pomocą przenośników taśmowych, a masz technologię, która pomoże Twoim budynkom automatycznie dopasować się do siatki podczas procesu budowy. Masz najlepsze narzędzia, na jakie COSMO może sobie pozwolić, aby zbudować zautomatyzowaną linię produkcyjną na ogromną skalę - najbardziej wydajną, jaką kiedykolwiek widziano we wszechświecie!

  • PLATFORMA: STEAM
  • WERSJA: WCZESNY DOSTĘP
  • TRYB: OFFLINE
  • DATA PREMIERY: 2020-01-21
  • JĘZYK: ANGIELSKI