VALHEIM
KONTO STEAM


29.99 PLN

Co otrzymujesz po zakupie?
KONTO NA WŁASNOŚĆ
Login i Hasło do konta STEAM, na którym znajdziesz interesujący Ciebie tytuł,
PO ZAKUPIE WYSYŁANE SĄ WSZYSTKIE DANE LOGIN+HASŁO DO KONTA ORAZ DANE DO POCZTY EMAIL W CELU ZMIANY HASŁA I MAILA NA SWOJE PRYWATNE DANE
ZACHĘCAMY DO ZMIANY DANYCH ABY MIELI PAŃSTWO PEWNOŚĆ ŻE SĄ JEDYNYMI POSIADACZAMI KONTA
KONTO Z GRĄ MOŻNA UDOSTĘPNIAĆ NA SWOJE KONTO WIĘCEJ INFORMACJI POD ADRESEM:
https://store.steampowered.com/promotion/familysharing?l=polish

O TEJ GRZE
Walkirie, zabity w bitwie wojownik, zabrały twoją duszę do Valheim, dziesiątego nordyckiego świata. Oblegany przez stworzenia chaosu i starożytnych wrogów bogów, jesteś najnowszym strażnikiem pierwotnego czyśćca, którego zadaniem jest zabicie starożytnych rywali Odyna i zaprowadzenie porządku w Valheim.

Twoje próby rozpoczynają się w rozbrajająco spokojnym centrum Valheim, ale bogowie wynagradzają odwagę i chwałę, jaka czeka. Przemierzaj imponujące lasy i pokryte śniegiem góry, eksploruj i zbieraj cenniejsze materiały, aby tworzyć śmiercionośną broń, mocniejszą zbroję, twierdze i posterunki wikingów. Zbuduj potężny longship i żegluj po wielkich oceanach w poszukiwaniu egzotycznych lądów ... ale uważaj na żeglowanie zbyt daleko ...

Kluczowe cechy:
Ogromny świat generowany proceduralnie - eksploruj i zamieszkuj mistyczne krainy, od tajemniczych lasów po imponujące łańcuchy górskie z ośnieżonymi szczytami i oszałamiające łąki, wraz z ich własnymi legendarnymi stworzeniami do walki i dzikiej przyrody do polowania.
Kooperacyjne PvE (2-10 graczy) - - Niezależnie od tego, czy chcesz samotnie walczyć o ziemie, czy też wyruszyć na wyprawę z zaufanymi sojusznikami, Valheim obsługuje niezależne serwery hostowane przez graczy i nieograniczone tworzenie świata. Zalecamy grę w trybie współpracy dla 3-5 graczy.
Karający system walki oparty na unikach i blokach z szeroką gamą broni
Buduj i żegluj statkami - od cienkich tratw po imponujące okręty wojenne, buduj legendarne statki, aby podbijać morza i odkrywać nowe krainy.
Wezwij i pokonaj mściwych, pierwotnych bossów z mitów i legend oraz zbieraj trofea, aby robić postępy i tworzyć nowe, potężne przedmioty
Elastyczny system budowy domów i baz - buduj hale miodowe, farmy, placówki osiedli, zamki i nie tylko.
Intuicyjne wytwarzanie przedmiotów - wykuwaj najlepszą broń i zbroję oraz wytwarzaj jedzenie i miód pitny.
Serwer dedykowany - dla graczy, którzy chcą uruchomić serwer stały. Jeśli wolisz nie uruchamiać serwera na swoim komputerze, rozważ wypożyczenie serwera w G-Portal.

  • PLATFORMA: STEAM
  • WERSJA: WCZESNY DOSTĘP
  • TRYB: ONLINE / OFFLINE
  • DATA PREMIERY: 2021-02-02
  • JĘZYK: ANGIELSKI / POLSKI