PRO CYCLING MANAGER 2020
KONTO STEAM


4.99 PLN

Co otrzymujesz po zakupie?
Login i Hasło do konta STEAM, na którym znajdziesz interesujący Ciebie tytuł.
- Szczegółową instrukcję,
- Wszystkie aktualizacje,
- Pełne wsparcie, pomoc dla otrzymanego konta, dostępu w razie jakichkolwiek problemów,
- Dożywotni i nieograniczony czasowo dostęp do konta.
Zasady użytkowania konta współdzielonego
Na kontach nie można zmienić danych (e-mail/ hasło/login - zabezpieczone są blokadę uniemożliwiającą tą czynność).
Tryb konta STEAM : Offline.
Konta są współdzielone to znaczy, że korzystają z nich inni Kupujący i pobierają ich zawartość, co w niczym nie przeszkadza podczas rozgrywki.

O TEJ GRZE
Czy umiesz podejmować właściwe decyzje?
Rywalizuj w peletonie w ponad 230 wyścigach i na 650 etapach, ścigając się m.in. na trasach Tour de France, Vuelty oraz klasyków cyklu World Tour.
Zostań menadżerem grupy kolarskiej i doprowadź ją na sam szczyt! W tym celu musisz zarządzać finansami i rekrutacją, planować treningi i wcielać w życie obmyśloną strategię. Po raz pierwszy w historii serii Pro Cycling Manager trzeba również zadbać o kolarzy i ich morale! Jedna decyzja może zmienić wszystko...
Kolarze będą mieć rozmaite prośby (dotyczące m.in. uczestnictwa w wyścigach, celów osobistych itd.), na które możesz wyrazić zgodę albo odmówić. To ty jesteś menadżerem i to ty odpowiadasz za wszystkie decyzje. To właśnie one pomogą zachować równowagę w ekipie, a także w kluczowych momentach zmotywują zawodników do osiągania najlepszych rezultatów.

Możesz także grać jako jeden z kolarzy i rozwijać swoją karierę w trybie Pro Cyclist. Udało ci się osiągnąć już wszystko w trybie kariery? Zagraj w trybie online, w którym czeka cię rywalizacja z 15 graczami z całego świata.
Nowości w edycji 2020:
21 oficjalnych etapów wyścigu Tour de France 2020
Tryb kariery:
Dbanie o morale kolarzy: zawodnicy będą składać określone prośby (uczestnictwo w wyścigach, podpisanie kontraktu z innym kolarzem itd.), a twoje decyzje wpłyną na ich morale i osiągnięcia. Istotnym elementem utrzymania równowagi w ekipie jest również okno transferowe.
Motywowanie w trakcie wyścigów: w każdym wyścigu motywacja kolarzy jest powiązana z morale i ważnymi zdarzeniami, takimi jak zdobycie koszulki w wyścigu czy wygranie poprzedniego etapu. Maksymalnie zmotywowany kolarz będzie doskonale prezentować się w najważniejszych momentach wyścigu, w szczególności pracować nad zwiększeniem tempa peletonu i przygotowaniem końcowego sprintu.
Nowy asystent do pomocy w planowaniu wyścigów.
Zmodyfikowany panel główny.
Udoskonalona SI (agresywniejsza i bardziej ryzykowna taktyka).

  • PLATFORMA: STEAM
  • WERSJA: STANDARD
  • TRYB: OFFLINE
  • DATA PREMIERY: 2020-06-04
  • JĘZYK: ANGIELSKI