TRINE 4: THE NIGHTMARE PRINCE
KONTO STEAM


3.99 PLN

Co otrzymujesz po zakupie?
Login i Hasło do konta STEAM, na którym znajdziesz interesujący Ciebie tytuł.
- Szczegółową instrukcję,
- Wszystkie aktualizacje,
- Pełne wsparcie, pomoc dla otrzymanego konta, dostępu w razie jakichkolwiek problemów,
- Dożywotni i nieograniczony czasowo dostęp do konta.
Zasady użytkowania konta współdzielonego
Na kontach nie można zmienić danych (e-mail/ hasło/login - zabezpieczone są blokadę uniemożliwiającą tą czynność).
Tryb konta STEAM : Offline.
Konta są współdzielone to znaczy, że korzystają z nich inni Kupujący i pobierają ich zawartość, co w niczym nie przeszkadza podczas rozgrywki.

Dostęp do konta STEAM z grą  :

Trine 4: The Nightmare Prince


JĘZYK : PL/ENG

TRYB GRY: OFFLINE

PLATFORMA : STEAM PC

AKTYWACJA GRY NATYCHMIASTOWA


O TEJ GRZE

Seria Trine powraca w najlepszym wydaniu! Kup klucz Trine 4: The Nigthmare Prince i doświadcz przygody we wspaniałym 2.5D. Zbierz ekipę i pomóż im wygrać przeciwko straszliwym kreaturom terroryzującym krainę – to sprawa życia i śmierci, na szali leży los całego świata.

Bohaterowie powracają

Ukochana grupa po raz kolejny odpowiada na apel. Czarodzej Amadeus, Rycerz Pontius oraz Złodziej Zoya mają niesamowitą synergię, co sprawia, że jako drużyna są niepowtarzalni i ekscytujący. Magia Amadeusa lewituje przedmioty, Pontius uderza wroga tarczą, a Zoya unika zagrożenia dzięki zwinności. Kup klucz Trine 4: The Nigthmare Prince i nawiguj po postaciach podczas współpracy we wspólnym celu, mieszając i dopasowując ich umiejętności i silne strony aby wygrać.

Kolejna ważna postać to Książę Selius. Jego magiczna moc jest potężna, ale nie potrafi jej kontrolować. Jego koszmary urzeczywistniają się, a bohaterowie muszą znaleźć sposób, aby ochronić. Jednakże, czy książę jest przyjacielem, czy wrogiem?

Współpraca

Walka ramię w ramię ze znajomymi jest prostsza niż kiedykolwiek wcześniej. Gracz może połączyć się z maksymalnie trzema znajomymi – wszyscy wiemy, ze granie w grupie jest lepsze! Kup klucz Trine 4: The Nigthmare Prince, a będziesz mógł wybrać jaki rodzaj co-opu wolisz – online czy lokalny. Niezależnie od wyboru trybu, liczba graczy zawsze wynosi cztery.

Mechanika

Gra jest osadzona w żywym, barwnym świecie, w którym przemierzysz lasy, gaje, czy nawet grobowce. Częścią rozgrywki jest rozwiązywanie łamigłówek, co będzie wymagało uwagi i kreatywności. Niektóre opierają się na żywiołach, niektóre na logice, ale satysfakcja z osiągnięcia jest taka sama. Nie zapominajmy też, że wróg będzie próbował przeszkodzić ci w twoim zadaniu. Kup klucz Trine 4: The Nigthmare Prince i przygotuj się na walkę z przerażającymi bossami, nie zapomnij też odblokować nowych umiejętności i fascynujących zdolności – każda postać może nauczyć się i wykorzystywać wiele różnych zdolności, co sprawia, że wszystkie są unikatowe.
  • PLATFORMA: STEAM
  • WERSJA:
  • TRYB: OFFLINE
  • DATA PREMIERY:
  • JĘZYK: