SUBNAUTICA: BELOW ZERO
KONTO


3.99 PLN

Co otrzymujesz po zakupie?
Login i Hasło do konta STEAM, na którym znajdziesz interesujący Ciebie tytuł.
- Szczegółową instrukcję,
- Wszystkie aktualizacje,
- Pełne wsparcie, pomoc dla otrzymanego konta, dostępu w razie jakichkolwiek problemów,
- Dożywotni i nieograniczony czasowo dostęp do konta.
Zasady użytkowania konta współdzielonego
Na kontach nie można zmienić danych (e-mail/ hasło/login - zabezpieczone są blokadę uniemożliwiającą tą czynność).
Tryb konta STEAM : Offline.
Konta są współdzielone to znaczy, że korzystają z nich inni Kupujący i pobierają ich zawartość, co w niczym nie przeszkadza podczas rozgrywki.

Dostęp do konta STEAM z grą  :

Subnautica: Below Zero


JĘZYK :  ENG

TRYB GRY: OFFLINE

PLATFORMA : STEAM PC

AKTYWACJA GRY NATYCHMIASTOWA


O TEJ GRZE

Below Zero to podwodna gra przygodowa osadzona w obcym świecie oceanicznym. To nowy rozdział w uniwersum Subnautica, nad którym obecnie pracuje Unknown Worlds.
Uważaj!
„Poniżej zera” nie jest ukończone! Jest w trakcie aktywnego rozwoju: jest pełen błędów, brakujących funkcji i problemów z wydajnością. Jeśli chciałbyś zagrać w Below Zero po zakończeniu, śledź nasze postępy w rozwoju. Będziemy Cię informować, gdy aktualizacje poprawią grę.
Wróć na planetę 4546B
Zanurz się w lodowatą podwodną przygodę. Akcja Below Zero rozgrywa się w arktycznym regionie planety 4546B. Jako naukowiec wysłany do stacji badawczej na powierzchni planety, masz za zadanie badanie artefaktów obcych ...

Stacja kosmiczna Vesper orbituje wysoko nad tobą, wysyłając zapasy, instrukcje i odbierając próbki, które wystrzeliwujesz z powierzchni. Kiedy katastrofa uderza w stację badawczą, musisz improwizować, aby przetrwać: buduj siedliska, szukaj zasobów, poluj na żywność i wytwarzaj sprzęt .
Poznaj nowe biomy
Płyń pod rozświetloną na niebiesko, łukowatą roślinnością Twisty Bridges. Pokonuj zdradzieckie kry lodowe na powierzchni oceanu. Wspinaj się na pokryte śniegiem szczyty i zapuszczaj się do lodowych jaskiń. Manewrowanie między parującymi otworami termicznymi. Below Zero przedstawia zupełnie nowe środowiska, w których możesz przetrwać, uczyć się i odkrywać.

Odkryj nowe formy życia w lodowych głębinach 4546B. Przepłyń przez gigantycznego Titan Holefish, ucieknij przed agresywnym Brute Shark i odwiedź urocze pingwiny. Niektórzy mieszkańcy zamarzniętego oceanu pomogą ci, a niektórzy mogą próbować cię skrzywdzić.
Ocean intryg
Kim byli kosmici, którzy przybyli tu wcześniej? Dlaczego byli na tej planecie? Czy możesz ufać swoim dowódcom? Below Zero rozszerza historię wszechświata Subnautica, zagłębiając się w tajemnicę wprowadzoną w oryginalnej grze. Otwieraj nowe elementy historii z każdą aktualizacją wczesnego dostępu.
O zespole deweloperskim
Below Zero jest tworzone przez Unknown Worlds, małe studio, którego korzenie sięgają do moda Half-Life z 2002 roku, Natural Selection. To ten sam zespół, który stworzył oryginalną Subnauticę. Zespół jest rozproszony po całym świecie, od Stanów Zjednoczonych po Wielką Brytanię, Francję, Rosję, Austrię, Australię, Niemcy, Nową Zelandię, Tajwan i wiele innych miejsc.
Ostrzeżenie
Ta gra zawiera migające światła, które mogą sprawić, że będzie nieodpowiednia dla osób z epilepsją światłoczułą lub innymi chorobami nadwrażliwości na światło. Zaleca się dyskrecję gracza.  • PLATFORMA:
  • WERSJA:
  • TRYB: OFFLINE
  • DATA PREMIERY:
  • JĘZYK: