FARMING SIMULATOR 19
KONTO


3.99 PLN

Co otrzymujesz po zakupie?
Login i Hasło do konta STEAM, na którym znajdziesz interesujący Ciebie tytuł.
- Szczegółową instrukcję,
- Wszystkie aktualizacje,
- Pełne wsparcie, pomoc dla otrzymanego konta, dostępu w razie jakichkolwiek problemów,
- Dożywotni i nieograniczony czasowo dostęp do konta.
Zasady użytkowania konta współdzielonego
Na kontach nie można zmienić danych (e-mail/ hasło/login - zabezpieczone są blokadę uniemożliwiającą tą czynność).
Tryb konta STEAM : Offline.
Konta są współdzielone to znaczy, że korzystają z nich inni Kupujący i pobierają ich zawartość, co w niczym nie przeszkadza podczas rozgrywki.

Dostęp do konta STEAM z grą  :

Farming Simulator 19


JĘZYK : PL/ENG

TRYB GRY: OFFLINE

PLATFORMA : STEAM PC

AKTYWACJA GRY NATYCHMIASTOWA


O TEJ GRZE

Rok 2018 oznacza gigantyczny krok naprzód dla serii, która sprzedała się w wielu milionach egzemplarzy – najlepszy symulator rolniczy powraca, wyposażony w całkowicie zmodyfikowany silnik graficzny. Gra oferuje niesamowitą oprawę wizualną i efekty, a także najbardziej rozbudowany i kompletny świat pracy na roli.

Farming Simulator 19 wykonuje wielki krok naprzód, udostępniając największy zestaw pojazdów w historii! Gracz może pokierować wiernie odtworzonymi pojazdami i maszynami wiodących marek, takich jak John Deere (największy producent maszyn rolniczych na świecie; po raz pierwszy w grze), Case IH, New Holland, Challenger, Fendt, Massey Ferguson, Valtra, Krone i Deutz-Fahr.

W grze Farming Simulator 19 znajdą się nowe tereny w Ameryce i Europie, na których będzie można rozwijać i rozbudowywać swoją farmę. Pojawią się także interesujące prace związane z uprawą bawełny i owsa, nie wspominając o nowych maszynach rolniczych! Gracze hodują świnie, krowy, owce i kury, a tym razem po raz pierwszy mogą także wsiąść na konia i przemierzać rozległe tereny wokół gospodarstwa.

Farming Simulator 19 to najwierniejszy i najbardziej kompletny symulator rolniczy, którego premiera będzie miała miejsce pod koniec roku!

GŁÓWNE ELEMENTY
3 DODATKOWE POJAZDY: Pobierz za darmo 3 dodatkowe pojazdy, które są dostępne w ModHub: John Deere XUV865M Gator, CLAAS DOMINATOR 108 SL MAXI, CLAAS TORION 1914 Dev Mule
Wielki krok naprzód w historii serii Farming Simulator; olśniewająca i realistyczna grafika
Korzystaj z setek wiernie odtworzonych pojazdów i maszyn, włączając dostępną po raz pierwszy w grze markę John Deere (największy producent maszyn rolniczych na świecie)
Hoduj zwierzęta, takie jak świnie, krowy, owce, kury i po raz pierwszy – konie
Jeździj na własnych koniach i poznawaj rozległe tereny dostępne w ogromnych otwartych światach pełnych rolniczych wyzwań
Stwórz farmę online razem z 16 innymi graczami i poszerz swoje wrażenia dzięki modom przygotowanym przez członków społeczności  • PLATFORMA:
  • WERSJA:
  • TRYB: OFFLINE
  • DATA PREMIERY:
  • JĘZYK: