FACTORIO
KONTO STEAM


3.99 PLN

Co otrzymujesz po zakupie?
Login i Hasło do konta STEAM, na którym znajdziesz interesujący Ciebie tytuł.
- Szczegółową instrukcję,
- Wszystkie aktualizacje,
- Pełne wsparcie, pomoc dla otrzymanego konta, dostępu w razie jakichkolwiek problemów,
- Dożywotni i nieograniczony czasowo dostęp do konta.
Zasady użytkowania konta współdzielonego
Na kontach nie można zmienić danych (e-mail/ hasło/login - zabezpieczone są blokadę uniemożliwiającą tą czynność).
Tryb konta STEAM : Offline.
Konta są współdzielone to znaczy, że korzystają z nich inni Kupujący i pobierają ich zawartość, co w niczym nie przeszkadza podczas rozgrywki.

Dostęp do konta STEAM z grą  :

Factorio


JĘZYK : PL/ENG

TRYB GRY: OFFLINE

PLATFORMA : STEAM PC

AKTYWACJA GRY NATYCHMIASTOWA


O TEJ GRZE

Factorio jest grą, w której budujesz i utrzymujesz fabryki.

Będziesz wydobywał surowce, badał technologie, budował infrastrukturę, automatyzował produkcję oraz walczył z przeciwnikami.

Na samym początku będziesz ścinał drzewa, wydobywał rudy oraz produkował mechaniczne ramiona i taśmociągi ręcznie, lecz w krótkim czasie możesz stać się przemysłową potęgą, z wielkimi farmami słonecznymi, przetwórstwem petrochemicznym, produkcją i lokowaniem robotów logistycznych oraz konstrukcyjnych, wszystko według twojego zapotrzebowania na surowce.

Jednakże, tak intensywna eksploatacja zasobów planety nie podoba się miejscowym stworzeniom, więc będziesz musiał być przygotowany do obrony siebie i swojego imperium maszyn.

Połącz siły z innymi graczami w kooperacyjnej grze wieloosobowej, stwórzcie ogromne fabryki, współpracujcie i rozdzielajcie zadania pomiędzy siebie i swoich przyjaciół.

Dodaj modyfikacje by urozmaicić zabawę. Od małych podmian i pomocy, do całkowitego zmieniania gry, dopracowane wsparcie dla modyfikacji pozwoliło twórcom z całego świata na udostępnianie ciekawych i innowacyjnych funkcji.
Domyślnie gra odbywa się w formie freeplay, jednak jest również wiele ciekawych wyzwań w formie paczek scenariuszów dostępnych jako darmowe DLC.

Jeśli nie spodobają ci się mapy i scenariusze zawarte w grze, możesz stworzyć własne we wbudowanym edytorze map, umieścić na nich obiekty i wrogów oraz zmodyfikować teren jakkolwiek zechcesz, a nawet dodać swoje własne skrypty aby urozmaicić rozgrywkę.  • PLATFORMA: STEAM
  • WERSJA:
  • TRYB: OFFLINE
  • DATA PREMIERY:
  • JĘZYK: