TRAIN SIM WORLD® 2
KONTO


4.99 PLN

Co otrzymujesz po zakupie?
Login i Hasło do konta STEAM, na którym znajdziesz interesujący Ciebie tytuł.
- Szczegółową instrukcję,
- Wszystkie aktualizacje,
- Pełne wsparcie, pomoc dla otrzymanego konta, dostępu w razie jakichkolwiek problemów,
- Dożywotni i nieograniczony czasowo dostęp do konta.
Zasady użytkowania konta współdzielonego
Na kontach nie można zmienić danych (e-mail/ hasło/login - zabezpieczone są blokadę uniemożliwiającą tą czynność).
Tryb konta STEAM : Offline.
Konta są współdzielone to znaczy, że korzystają z nich inni Kupujący i pobierają ich zawartość, co w niczym nie przeszkadza podczas rozgrywki.

Dostęp do konta STEAM z grą  :

Train Sim World® 2


JĘZYK : PL/ENG

TRYB GRY: OFFLINE

PLATFORMA : STEAM PC

AKTYWACJA GRY NATYCHMIASTOWA


O TEJ GRZE

Ewolucja symulatora pociągów! Opanuj znane połączenia ekspresowe, długie trasy towarowe, a także wymagające dużej precyzji pociągi pasażerskie i popuść wodze wyobraźni, używając narzędzi personalizacji w kontynuacji zaawansowanego symulatora pociągów. Wejdź do kabiny maszynisty w grze Train Sim World 2.
Wiernie odwzorowane trasy i pociągi


Po raz pierwszy w życiu siądź za sterami słynnego niemieckiego pociągu ekspresowego inter-city DB ICE 3M i wyjeżdżając z Köln, rozwiń niesamowite prędkości. Okiełznaj moc lokomotywy CSX AC4400CW, wożąc fracht na linii kolejowej Sand Patch Grade obejmującej Cumberland Terminal. Poznaj stacje i połączenia światowej sławy Bakerloo Line londyńskiego metra.


Oficjalne licencje, wiernie odwzorowane detale – poczujesz się, jak prawdziwy maszynista.
Popuść wodze wyobraźni
Personalizuj lokomotywy Train Sim World 2 dzięki nowemu Kreatorowi barw – twórz niestandardowe barwy pojazdów w łatwym w obsłudze narzędziu gry, które pozwala tworzyć zarówno proste, jak i złożone grafiki, a następnie przenieść je na lokomotywy Train Sim World 2.
Dopasuj grę do swoich upodobań dzięki Kreatorowi scenariuszy – twórz własne scenariusze. Spersonalizuj lokomotywy i stacje docelowe, a następnie wsiądź do kabiny i ruszaj w trasę. To szybka jazda dopasowana do Twoich preferencji.
Doświadcz niespotykanego realizmu
Autorski silnik dynamiki pojazdów SimuGraph® jest teraz jeszcze bardziej zaawansowany i po raz pierwszy obejmuje realistyczną symulację przyczepności. W deszczową pogodę koła ślizgają się, a na pochyłych nawierzchniach sterowanie jest utrudnione. Ponadto dzięki zoptymalizowanemu i ulepszonemu silnikowi graficznemu Train Sim World 2 obsługuje teraz dynamiczne niebo i rozdzielczość 4K.


Zanurz się w świecie symulacji
Polecenia oraz informacje na temat nachylenia i prędkości są teraz widoczniejsze dzięki nowemu interfejsowi HUD, który obejmuje przejrzystsze elementy układu bezpieczeństwa, hamulcowego, miernika mocy i przyspieszeniomierza. Nowy układ sterowania zapewnia szeroki wybór opcji trybu kamery i jazdy oraz pozwala łatwo przejść z trybu kamery zewnętrznej do innego pojazdu składu – bez przerywania obliczeń fizyki ani symulacji.
Preserved Collection (Zachowana kolekcja)


Twoja kolekcja udaje się wraz z Tobą – możesz grać w swoje dodatki do Train Sim World 2020 w grze Train Sim World 2. Nieodzowną częścią zabawy w Train Sim World było gromadzenie dodatków z zakresu ulubionych regionów, epok, pociągów dieslowskich, elektrycznych, pasażerskich, towarowych – do wyboru, do koloru. Zakupione przez Ciebie dodatki do gry Train Sim World 2020 będą dostępne również w Train Sim World 2. Uwaga: Northeast Corridor New York, Amtrak SW1000R i CSX GP40-2 nie należą do Preserved Collection.


Główne cechy
Przemierzaj słynne trasy, każda kryjąca własne wyzwania:
Bakerloo Line – otwarta po raz pierwszy w 1906 roku linia Bakerloo jest jedną z najstarszych linii metra londyńskiego. Staw czoła wyzwaniom, jakie czekają londyńskiego maszynistę w godzinach szczytu.
Köln Schnellfahrstrecke – siądź za sterami słynnej lokomotywy DB BR 406 ICE 3M i przewoź pasażerów, rozwijając maksymalną prędkość 250 km/h na niemieckiej linii inter-city Köln — Aachen.
Sand Patch Grade – poczuj niesamowitą moc lokomotywy CSX AC4400CW, przewożąc fracht przez góry Allegheny i walcząc z niską przyczepnością na jednej z najbardziej pochyłych tras w Stanach Zjednoczonych.
Train Sim World 2 pozwala graczom siąść za sterami słynnych lokomotyw: klasycznej 1972 Mark 2 na Bakerloo Line, szybkich i nowoczesnych lokomotyw pociągów pasażerskich DB BR 406 ICE 3M i DB BR 442 „Talent 2” oraz potężnych lokomotyw pociągów towarowych takich jak AC4400CW, GP38-2 i SD40-2.
Kreator barw – popuść wodze wyobraźni i spersonalizuj lokomotywy Train Sim World 2 dzięki łatwemu w obsłudze narzędziu do tworzenia niestandardowych barw pojazdów.


Kreator scenariuszy – wybierz dowolną lokomotywę i trasę, To szybka jazda dopasowana do Twoich preferencji.
Nowa symulacja przyczepności – poczuj, jak koła ślizgają się w deszczową pogodę, opanuj sztukę kierowania ciężkimi pociągami towarowymi i kontroluj moc lokomotywy na pochyłych nawierzchniach.
Dynamiczne niebo – dzięki wielowarstwowym chmurom i realistycznemu systemowi filtrowania promieni słonecznych niebo w Train Sim World 2 wprost zachwyca realizmem.
Podróże – rozpocznij podróż na dowolnej trasie i korzystaj z ponad 24 godzin rozgrywki obejmującej rozmaite scenariusze, połączenia i inne atrakcje.
Moduły szkoleniowe – szczegółowe moduły szkoleniowe dla każdej lokomotywy zawierają wszystkie informacje niezbędne do obsługi pociągu. Naucz się korzystać ze wszystkich przełączników, dźwigni i wskaźników.
W grze wykorzystano silnik dynamiki pojazdów SimuGraph® firmy Dovetail Games oraz technologię Unreal Engine 4®.
Rozmiar pliku do pobrania: 9,6 GB  • PLATFORMA:
  • WERSJA:
  • TRYB: OFFLINE
  • DATA PREMIERY:
  • JĘZYK: