TONY HAWK'S PRO SKATER 1 + 2 EPIC
KONTO


6.99 PLN

Co otrzymujesz po zakupie?
Login i Hasło do konta STEAM, na którym znajdziesz interesujący Ciebie tytuł.
- Szczegółową instrukcję,
- Wszystkie aktualizacje,
- Pełne wsparcie, pomoc dla otrzymanego konta, dostępu w razie jakichkolwiek problemów,
- Dożywotni i nieograniczony czasowo dostęp do konta.
Zasady użytkowania konta współdzielonego
Na kontach nie można zmienić danych (e-mail/ hasło/login - zabezpieczone są blokadę uniemożliwiającą tą czynność).
Tryb konta STEAM : Offline.
Konta są współdzielone to znaczy, że korzystają z nich inni Kupujący i pobierają ich zawartość, co w niczym nie przeszkadza podczas rozgrywki.

Dostęp do konta EPIC  GAMES z grą  :

Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2  EPIC GAMES


JĘZYK : PL/ENG

TRYB GRY: OFFLINE

PLATFORMA : EPIC PC

AKTYWACJA GRY NATYCHMIASTOWA


O TEJ GRZE

• Ukończ gry Tony Hawk's ™ Pro Skater ™ 1 + 2;
• łyżwiarz „The Ripper” z Powell-Peralta;
• Unikalne stroje retro dla Tony'ego Hawka;
• Steve Caballero i Rodney Mullen;
• Unikalna zawartość retro dla trybu Twórz łyżwiarki.

Vicarious Visions i Activision zapewniają wydanie Tony Hawk's Pro Skater, które zawiera pierwszą i drugą grę podstawową, dzięki czemu możesz jeździć na łyżwach przez wiele godzin! Zagraj w Pro Skater Tony Hawk's Pro Skater i Tony Hawk's Pro Skater 2 w jednej kolekcji, odtworzonej ze szwów w niesamowitej jakości HD. Wszyscy zawodowi skaterowie, poziomy i triki powracają i są w pełni zremasterowane, aby zapewnić elektryzujące wrażenia zarówno graczom, którzy mają zaawansowane umiejętności jazdy na deskorolce, jak i graczom, którzy dopiero poznają sport elektroniczny. Kup klucz Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2 Digital Deluxe, aby rzucić sobie wyzwanie i cieszyć się lekką rozgrywką!

Mistrzowski remont
Rozgrywana w widoku trzeciej osoby ze stałą kamerą, gra obraca się wokół zdobywania punktów, wykonując sztuczki i wypełniając cele, aby odblokować poziomy i przejść przez grę. Gry zostały zremasterowane w sposób, który nie psuje nostalgii oldschoolowych graczy z pierwszego i drugiego tytułu Tony Hawk's Pro Skater. Vicious Visions po mistrzowsku poprawiło grafikę, zachowując mechanikę gry źródłowej, która zapewnia płynniejsze sterowanie. Klawisz Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2 Deluxe zapewnia satysfakcjonujące wrażenia podczas treningu, aby kręcić, skakać i wykonywać niewyobrażalne triki na deskorolce!

Fascynujące doświadczenie jazdy na deskorolce
Wciel się w rolę Tony'ego Hawka, legendarnego mistrza skateboardingu i ciesz się pełnym składem zawodowym oraz nowymi profesjonalistami. Klucz Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2 Deluxe Edition przenosi Cię do kolorowego świata, który zamienia się w Twój plac zabaw, aby uczyć się sztuczek i jeździć na wszystkim, co chcesz lub możesz! Wykonuj szalone kombinacje trików dzięki kultowej obsłudze serii Pro Skater Tony Hawk. Ciesz się wszystkimi oryginalnymi trybami gry, które zachowują autentyczność pierwszych tytułów i zmierz się z lokalnymi trybami dla 2 graczy. Czy potrafisz uzbroić się w determinację, by opanować wszystkie sztuczki i zostać ukoronowanym jako niezrównany skater? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi tak, wskakuj!

Główne cechy rozgrywki
Jeśli chcesz wypróbować grę o bardziej relaksującej naturze, ale taką, która oferuje wciągające i satysfakcjonujące wrażenia z gry, to klawisz Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2 Digital Deluxe to wspaniała gra dla Ciebie. Oto główne funkcje rozgrywki, których możesz się spodziewać:
• Wysokiej jakości grafika. Wydanie zawiera dwa zremasterowane i oczywiście poprawione pod względem graficznym tytuły. Ciesz się hipnotyzującymi sceneriami, wysoką rozdzielczością i oszałamiającymi animacjami wizualnymi;
• Gładkie sterowanie. Jeśli jesteś weteranem serii Tony Hawk’s Pro Skater, możesz cieszyć się, że mechanika rozgrywki i sterowanie zostały zachowane, aby przypominały oryginalne tytuły - sterowanie jest płynne i sprawia, że ​​grindowanie jest niezwykle przyjemne;
• Różnorodność trybów gry. Jeśli znudzi Ci się swobodny trening, istnieje kilka trybów gry, które dodają różnorodności i możliwości wyboru do rozgrywki. Słynny tryb kariery  • PLATFORMA:
  • WERSJA:
  • TRYB: OFFLINE
  • DATA PREMIERY:
  • JĘZYK: