THE DARK PICTURES ANTHOLOGY: LITTLE HOPE
KONTO


4.99 PLN

Co otrzymujesz po zakupie?
Login i Hasło do konta STEAM, na którym znajdziesz interesujący Ciebie tytuł.
- Szczegółową instrukcję,
- Wszystkie aktualizacje,
- Pełne wsparcie, pomoc dla otrzymanego konta, dostępu w razie jakichkolwiek problemów,
- Dożywotni i nieograniczony czasowo dostęp do konta.
Zasady użytkowania konta współdzielonego
Na kontach nie można zmienić danych (e-mail/ hasło/login - zabezpieczone są blokadę uniemożliwiającą tą czynność).
Tryb konta STEAM : Offline.
Konta są współdzielone to znaczy, że korzystają z nich inni Kupujący i pobierają ich zawartość, co w niczym nie przeszkadza podczas rozgrywki.

Dostęp do konta STEAM z grą  :

The Dark Pictures Anthology: Little Hope + WSZYSTKIE DODATKI


JĘZYK : ENG

TRYB GRY: OFFLINE

PLATFORMA : STEAM PC

AKTYWACJA GRY NATYCHMIASTOWA


O TEJ GRZE
Bandai Namco i studio Supermassive Games (które pracowało nad spektakularnym horrorem Until Dawn) stworzyły kolejną wciągającą historię pełną elementów horroru - The Dark Pictures Anthology: Little Hope. Oto główne cechy rozgrywki:

• wciągająca fabuła - stań się częścią fascynującej opowieści o niechęci, śmierci i braku nadziei;
• tryby gry - tytuł zawiera kilka trybów rozgrywki, takich jak kampania dla jednego gracza z samodzielną, rozgałęzioną historią, czy kooperacyjny tryb wieloosobowy;
• 5 różnych perspektyw - wciel się w rolę jednej z 5 grywalnych postaci, aby doświadczyć wydarzeń na różne sposoby;
• niska cena The Dark Pictures Anthology: Little Hope.
Mistrzowsko opowiedziana historia z perspektywy 5 różnych postaci, które mogą przeżyć lub umrzeć w twojej wersji narracji. Jeśli masz odwagę by poczuć napięcie, poznaj niezależną historię wzbogaconą filmowymi przerywnikami godnymi srebrnego ekranu dzięki The Dark Pictures Anthology: Little Hope Steam Klucz!

Wciągający horror
Historia zaczyna się od 4 studentów i ich profesora, którzy utknęli w opuszczonym miasteczku o wymownej nazwie Little Hope. Problem polega na tym, że są oni uwięzieni w tajemniczej mgle, w której wciąż doświadczają wizji z przeszłości i spotykają złowrogie zjawy. Przenieś się w przeszłość, aż do XVII-wiecznych procesów czarownic w Andover. Kobiety, których krew przelana rozlana na ziemi tej wioski, do dziś ją nawiedzają. Kup The Dark Pictures Anthology: Little Hope Steam Klucz i wyrusz w podróż, która na nowo definiuje horror. Stań się częścią dobrze przygotowanej narracji, opowiadającej historię o ciemnych stronach ludzkiej natury i urazie, której nie wymaże nawet śmierć.

3 różne sposoby gry
Możesz grać w of The Dark Pictures Anthology: Little Hope Steam Klucz na trzy różne sposoby. Tytuł po raz pierwszy wprowadza do serii tryb multiplayer - teraz możesz więc podzielić się ze znajomymi przerażającymi doświadczeniami w trybie Shared Story. Pozostałe opcje rozgrywki obejmują tryb Solo Story i Movie Night. Movie Night to kolejny tryb przeznaczony do gry wieloosobowej dla maksymalnie 4 graczy, z których każdy kontroluje inną postać. Solo Story jest natomiast dla tych, którzy lubią dać się wciągnąć narracji - do tego właśnie służy ten tryb dla jednego gracza!


  • PLATFORMA:
  • WERSJA:
  • TRYB: OFFLINE
  • DATA PREMIERY:
  • JĘZYK: