SERIOUS SAM 4
KONTO


4.99 PLN

Co otrzymujesz po zakupie?
Login i Hasło do konta STEAM, na którym znajdziesz interesujący Ciebie tytuł.
- Szczegółową instrukcję,
- Wszystkie aktualizacje,
- Pełne wsparcie, pomoc dla otrzymanego konta, dostępu w razie jakichkolwiek problemów,
- Dożywotni i nieograniczony czasowo dostęp do konta.
Zasady użytkowania konta współdzielonego
Na kontach nie można zmienić danych (e-mail/ hasło/login - zabezpieczone są blokadę uniemożliwiającą tą czynność).
Tryb konta STEAM : Offline.
Konta są współdzielone to znaczy, że korzystają z nich inni Kupujący i pobierają ich zawartość, co w niczym nie przeszkadza podczas rozgrywki.

Dostęp do konta STEAM z grą  :

Serious Sam 4 + WSZYSTKIE DODATKI


JĘZYK : PL/ENG

TRYB GRY: OFFLINE

PLATFORMA : STEAM PC

AKTYWACJA GRY NATYCHMIASTOWA


O TEJ GRZE
Ludzkość jest w stanie oblężenia, gdy pełne siły hordy Mentala rozprzestrzeniają się po całym świecie, niszcząc pozostałości zepsutej i pokonanej cywilizacji. Ostatnim pozostałym oporem wobec inwazji są Siły Obronne Ziemi, dowodzone przez Sama „Seriousa” Stone'a i jego ciężko uzbrojonego oddziału nieudolnych komandosów.

Croteam powraca z potężnym prequelem serii Serious Sam, który zwiększa chaos do bezprecedensowych poziomów. Klasyczna formuła Serious Sam została odświeżona, wprowadzając niepowstrzymany arsenał do walki z niewyobrażalną liczbą wrogów, co wymaga od graczy strzelania dookoła i strzelania w plecy z niemożliwych sytuacji.

HORDES INVADERS
Kultowa obsada najeźdźców z kosmosu powraca z nowymi posiłkami! Przebij się przez niewiarygodną liczbę sługusów Mentala, w tym kultowego Bezgłowego Kamikaze, Ścięty Rocketeer, Kleer, Scrapjack, Werebull i Khnum! Zmierz się z nowymi wrogami i potężnymi potworami, takimi jak szalony Przetworzony, odrażający Belcher, mocno uderzający zelota i nie tylko.

WYBUCHOWY ARSENAL
Uzbrojony w mnóstwo niszczycielskiej broni, wybierz narzędzie na każdą sytuację. Siej spustoszenie w Hordzie Mentala, używając potężnej strzelby dwulufowej, karnego miniguna, potężnej wyrzutni pił łańcuchowych, zupełnie nowej automatycznej strzelby i kultowej armaty. Ulepsz swoje zabawki i ciesz się gwałtownym pięknem namierzanej wyrzutni rakiet oraz potężnym laserowym promieniem śmierci.

COOPERATIVE MAYHEM
Przebij się przez pełną akcji kampanię ze znajomymi w trybie współpracy online dla 4 graczy! Wykonuj ekscytujące misje główne i ekscytujące zadania poboczne na zmodyfikowanych poziomach trudności, aby uzyskać dodatkowe wyzwanie.

SYSTEM LEGION
Serious Sam 4 uwalnia jedne z największych momentów w historii serii dzięki nowemu systemowi Legionu i polom bitwy rojnym tysiącami wrogów!


  • PLATFORMA:
  • WERSJA:
  • TRYB: OFFLINE
  • DATA PREMIERY:
  • JĘZYK: