PORT ROYALE 4
KONTO STEAM


4.99 PLN

Co otrzymujesz po zakupie?
Login i Hasło do konta STEAM, na którym znajdziesz interesujący Ciebie tytuł.
- Szczegółową instrukcję,
- Wszystkie aktualizacje,
- Pełne wsparcie, pomoc dla otrzymanego konta, dostępu w razie jakichkolwiek problemów,
- Dożywotni i nieograniczony czasowo dostęp do konta.
Zasady użytkowania konta współdzielonego
Na kontach nie można zmienić danych (e-mail/ hasło/login - zabezpieczone są blokadę uniemożliwiającą tą czynność).
Tryb konta STEAM : Offline.
Konta są współdzielone to znaczy, że korzystają z nich inni Kupujący i pobierają ich zawartość, co w niczym nie przeszkadza podczas rozgrywki.

Dostęp do konta STEAM z grą  :

Port Royale 4 + WSZYSTKIE DODATKI


JĘZYK :  ENG

TRYB GRY: OFFLINE

PLATFORMA : STEAM PC

AKTYWACJA GRY NATYCHMIASTOWA


O TEJ GRZE
Wypłyń w rejs i dołącz do mocarstw kolonialnych Hiszpanii, Anglii, Francji i Holandii w ich walce o dominację na Karaibach w XVII wieku.
W „Port Royale 4” przejmiesz kontrolę nad kolonią jako młody i ambitny gubernator, który pragnie dowiedzieć się, jak zarządzać swoją małą osadą i przekształcić ją w tętniące życiem miasto kupieckie.Rozwijaj łańcuchy produkcyjne łączące wiele wysp i twórz złożone szlaki handlowe na Karaibach, zaspokajając stale rosnące potrzeby odpowiednich miast. Skorzystaj ze szczegółowej mapy morza, aby omijać regiony burzowe, klify lub płytkie wody. Wykonuj zadania dla wicekróla swojego narodu, zdobywając większą sławę, aby odblokowywać budynki miejskie, statki i nie tylko. Podbijaj miasta rywalizujących narodów lub poluj na ich floty z literą marki, jednocześnie uważnie wypatrując piratów i innych korsarzy.Po raz pierwszy w serii bitwy morskie będą rozgrywane w systemie turowym, z maksymalnie 8 statkami walczącymi jednocześnie i taktycznymi manewrami kapitana, które mogą odwrócić bieg wydarzeń nawet w najbardziej beznadziejnych sytuacjach, aby odnieść wspaniałe zwycięstwo.


  • PLATFORMA: STEAM
  • WERSJA:
  • TRYB: OFFLINE
  • DATA PREMIERY:
  • JĘZYK: