Dostawa:
Wysyłka natychmiastowa po zaksięgowaniu wpłaty, drogą elektroniczną/e-mail.

Kontakt:
Jeżeli masz pytania lub nieznalazłeś jakiegoś tytułu - zapraszamy do kontaktu na nasz adres email [email protected] lub przez czat

Pracujemy od poniedziałku do niedzieli w godzinach 10:00 - 23:00

Płatności
Oferujemy płatności:
Przelewy24.pl, Paysafecard, PayPal

Kod rabatowy:
Skorzystaj z rabatu -10% w naszym sklepie
Przy płatnośći użyj kodu rabatowego:
8ykz8mj4

Więcej zdjęć

PEAKY BLINDERS: MASTERMIND
KONTO

Dostępność: Towar dostępny

CENA: 4.99 PLN

Co otrzymujesz po zakupie?
Login i Hasło do konta STEAM, na którym znajdziesz interesujący Ciebie tytuł,
- Szczegółową instrukcję,
- Wszystkie aktualizacje,
- Pełne wsparcie, pomoc dla otrzymanego konta, dostępu w razie jakichkolwiek problemów,
- Dożywotni i nieograniczony czasowo dostęp do konta.
Zasady użytkowania konta współdzielonego
Na kontach nie można zmienić danych (e-mail/ hasło/login - zabezpieczone są blokadę uniemożliwiającą tą czynność).
Tryb konta STEAM : Offline.
Konta są współdzielone to znaczy, że korzystają z nich inni Kupujący i pobierają ich zawartość, co w niczym nie przeszkadza podczas rozgrywki.Dostęp do konta STEAM z grą  :

Peaky Blinders: Mastermind + WSZYSTKIE DODATKI


JĘZYK : PL/ENG

TRYB GRY: OFFLINE

PLATFORMA : STEAM PC

AKTYWACJA GRY NATYCHMIASTOWA


O TEJ GRZE
Peaky Blinders: Mastermind to gra logiczno-przygodowa oparta na sławnym serialu BBC i Netflixa.Akcja gry toczy się przed wydarzeniami pierwszego sezonu. Trafiasz do Birmingham, miasta zmagającego się z pokłosiem Wielkiej Wojny, i wcielasz się w przyszłego szefa gangu rodziny Shelby. Kierujesz działaniami gangu jako Tommy, a Twoim zadaniem jest wytropienie ludzi stojących za spiskiem przeciwko rodzinie Shelby.Tytuł gry odnosi się do umiejętności Tommy’ego, który potrafi rozgrywać w myślach złożone scenariusze. Wykorzystaj jego wybitny umysł i talent przywódcy, by sprawnie sterować poczynaniami członków rodziny Shelby – Tommym, Arthurem, Polly i resztą. Stań się mózgiem operacji – dowolnie resetuj lub przewijaj linię czasu każdej postaci w celu doskonałego skoordynowania ich działań.Uzyskaj najwyższe noty za rozwiązywanie zawiłych łamigłówek w wyznaczonym czasie, strategicznie korzystając z talentów postaci i pozostając w ukryciu.GRA WIERNA SERIALOWI TELEWIZYJNEMU
Graj Tommym, Arthurem, Polly, Johnem, Adą oraz Finnem w znanych Ci lokacjach, takich jak pub Garnizon, jard Charliego Stronga, siedziba rodziny Shelby i innych.

TOMMY SIĘGA PO WŁADZĘ
Gdy człowiek Peaky Blinders zostaje wplątany w morderstwo chińskiego dilera opium, Tommy musi odkryć prawdę. Decyzja po decyzji staje się genialnym liderem gangu.

STAŃ SIĘ MÓZGIEM CAŁEJ OPERACJI
Wykorzystaj intelekt Tommy’ego, aby opracowywać złożone scenariusze wydarzeń, przejmując kontrolę nad członkami rodziny Shelby.

WŁADAJ NAD CZASEM
Działania każdej postaci są automatycznie zapisywane na linii czasu, którą możesz dowolnie resetować i przewijać do przodu lub tyłu, aby w Twoim planie nie pozostała żadna luka.

SKRYTOŚĆ I STRATEGIA
Misje są coraz trudniejsze, a zadania trzeba wykonać skrycie w wyznaczonym czasie. Dobierz właściwe postacie i umiejętności, aby skoordynować i wprowadzić w życie plan doskonały.
Specyfikacja:

  • PLATFORMA:
  • WERSJA:
  • TRYB: OFFLINE
  • DATA PREMIERY:
  • JĘZYK: