PARTISANS 1941
KONTO STEAM


4.99 PLN

Co otrzymujesz po zakupie?
Login i Hasło do konta STEAM, na którym znajdziesz interesujący Ciebie tytuł.
- Szczegółową instrukcję,
- Wszystkie aktualizacje,
- Pełne wsparcie, pomoc dla otrzymanego konta, dostępu w razie jakichkolwiek problemów,
- Dożywotni i nieograniczony czasowo dostęp do konta.
Zasady użytkowania konta współdzielonego
Na kontach nie można zmienić danych (e-mail/ hasło/login - zabezpieczone są blokadę uniemożliwiającą tą czynność).
Tryb konta STEAM : Offline.
Konta są współdzielone to znaczy, że korzystają z nich inni Kupujący i pobierają ich zawartość, co w niczym nie przeszkadza podczas rozgrywki.

Dostęp do konta STEAM z grą  :

Partisans 1941 + WSZYSTKIE DODATKI


JĘZYK : PL/ENG

TRYB GRY: OFFLINE

PLATFORMA : STEAM PC

AKTYWACJA GRY NATYCHMIASTOWA


O TEJ GRZE
Skradanka taktyczna w nowym stylu: Partisans 1941 to połączenie elementów skradanki, akcji, zarządzania zasobami i budowania bazy.Kieruj poczynaniami radzieckich partyzantów, którzy stawiają opór niemieckiej okupacji w czasach II wojny światowej.
Planuj i inicjuj walkę zgodnie z własnym uznaniem. Skorzystaj z pauzy taktycznej, przeanalizuj otoczenie i wybierz najlepszą pozycję do zastawienia zasadzki.

Wybuduj obóz ruchu oporu ukryty w leśnych ostępach i poszukaj sprzymierzeńców, którzy wesprą Twoje działania. Formuj oddziały spersonalizowanych partyzantów i realizuj różnego rodzaju misje, narażając na szwank siły oraz infrastrukturę wroga i zdobywając przy tym zasoby, tak bardzo potrzebne do utrzymania ruchu oporu.

Weź udział w pełnym dramatyzmu i wyjątkowym rozdziale II wojny światowej, dowodząc jednostką Armii Czerwonej za liniami wroga.


Cechy
Skradanka taktyczna w innowacyjnym stylu. Nowy rodzaj rozgrywki taktycznej w czasie rzeczywistym – połączenie elementów walki, skradanki, zasadzek i różnego rodzaju przedmiotów specjalnych, którymi można siać zamęt w szeregach wroga. Wybierz własny sposób na realizację poszczególnych misji.
Obejmij dowodzenie nad oddziałem partyzantów. Stwórz oddział z wybranych partyzantów i awansuj na kolejne poziomy. Wykorzystuj mocne strony poszczególnych postaci, znajdując odpowiednie rozwiązania w różnych sytuacjach. Szukaj i rekrutuj nowych członków ruchu oporu.
Zakosztuj życia w partyzantce. Między kolejnymi misjami uczestniczysz w codziennym życiu partyzantów – w budowaniu bazy, przygotowaniach do kolejnych zadań i zdobywaniu zasobów, które zapewniają przetrwanie. Dbaj o motywację żołnierzy. Eksploruj pobliskie tereny, wyszukuj słabe punkty wroga, organizując potyczki i wykorzystuj okazje do ataków.
II WŚ z nowej perspektywy. Dołącz do zdeterminowanych radzieckich partyzantów i walcz z niemieckim okupantem na froncie wschodnim. Poznaj historię i poświęcenie osób dołączających do ruchu oporu, zarówno wojskowych, jak i cywilów.  • PLATFORMA: STEAM
  • WERSJA:
  • TRYB: OFFLINE
  • DATA PREMIERY:
  • JĘZYK: