HADES
KONTO STEAM


4.99 PLN

Co otrzymujesz po zakupie?
Login i Hasło do konta STEAM, na którym znajdziesz interesujący Ciebie tytuł.
- Szczegółową instrukcję,
- Wszystkie aktualizacje,
- Pełne wsparcie, pomoc dla otrzymanego konta, dostępu w razie jakichkolwiek problemów,
- Dożywotni i nieograniczony czasowo dostęp do konta.
Zasady użytkowania konta współdzielonego
Na kontach nie można zmienić danych (e-mail/ hasło/login - zabezpieczone są blokadę uniemożliwiającą tą czynność).
Tryb konta STEAM : Offline.
Konta są współdzielone to znaczy, że korzystają z nich inni Kupujący i pobierają ich zawartość, co w niczym nie przeszkadza podczas rozgrywki.

Dostęp do konta STEAM z grą  :

Hades


JĘZYK : PL/ENG

TRYB GRY: OFFLINE

PLATFORMA : STEAM PC

AKTYWACJA GRY NATYCHMIASTOWA


O TEJ GRZE


Hades to boski, podobny do łobuza dungeon crawler, który łączy w sobie najlepsze aspekty docenionych przez krytyków tytułów Supergiant, w tym szybką akcję Bastion, bogatą atmosferę i głębię Transistor oraz opowieść Pyre opartą na postaci.

BITWA Z PIEKŁA
Jako nieśmiertelny Książę Zaświatów będziesz dzierżył moce i mityczną broń Olimpu, aby uwolnić się ze szponów samego boga zmarłych, jednocześnie stając się silniejszym i odkrywając więcej historii z każdą unikalną próbą ucieczki.

UWOLNIJ Wściekłość firmy OLYMPUS
Olimpijczycy są za twoimi plecami! Poznaj Zeusa, Atenę, Posejdona i wielu innych i wybieraj spośród ich dziesiątek potężnych Łask, które zwiększą Twoje umiejętności. W trakcie gry możesz odkryć tysiące przydatnych konfiguracji postaci.


PRZECIWKO BOGOM, DUCHOM I POTWOROM
W pełni udźwiękowiona obsada kolorowych, potężnych postaci czeka na Ciebie! Rozwijaj z nimi relacje i przeżyj tysiące wyjątkowych wydarzeń fabularnych, dowiadując się, o co naprawdę gra ta duża, dysfunkcyjna rodzina.

STWORZONY Z MYŚLĄ O REPLAYALNOŚCI
Za każdym razem, gdy zagłębisz się w nieustannie zmieniające się Zaświaty, których bossowie-opiekunowie będą Cię pamiętać, czekają nowe niespodzianki. Użyj potężnego Lustra Nocy, aby trwale urosnąć w siłę i podnieś się, gdy następnym razem będziesz uciekać z domu.

NIC NIE JEST NIEMOŻLIWE
Stałe ulepszenia oznaczają, że nie musisz sam być bogiem, aby doświadczyć ekscytującej walki i wciągającej historii. Jeśli jednak jesteś jednym z nich, podkręć wyzwanie i przygotuj się na jakąś białą akcję, która wystawi na próbę twoje dobrze wyćwiczone umiejętności.


SIGNATURE SUPERGIANT STYL
Bogata, klimatyczna prezentacja i wyjątkowe połączenie rozgrywki i narracji, które stanowiły rdzeń gier Supergiant, są tutaj z pełną mocą: spektakularne, ręcznie malowane środowiska i tętniąca krwią oryginalna ścieżka dźwiękowa ożywiają Zaświaty.


  • PLATFORMA: STEAM
  • WERSJA:
  • TRYB: OFFLINE
  • DATA PREMIERY:
  • JĘZYK: