FISHING: NORTH ATLANTIC
KONTO STEAM


4.99 PLN

Co otrzymujesz po zakupie?
Login i Hasło do konta STEAM, na którym znajdziesz interesujący Ciebie tytuł.
- Szczegółową instrukcję,
- Wszystkie aktualizacje,
- Pełne wsparcie, pomoc dla otrzymanego konta, dostępu w razie jakichkolwiek problemów,
- Dożywotni i nieograniczony czasowo dostęp do konta.
Zasady użytkowania konta współdzielonego
Na kontach nie można zmienić danych (e-mail/ hasło/login - zabezpieczone są blokadę uniemożliwiającą tą czynność).
Tryb konta STEAM : Offline.
Konta są współdzielone to znaczy, że korzystają z nich inni Kupujący i pobierają ich zawartość, co w niczym nie przeszkadza podczas rozgrywki.

Dostęp do konta STEAM z grą  :

Fishing: North Atlantic


JĘZYK : PL/ENG

TRYB GRY: OFFLINE

PLATFORMA : STEAM PC

AKTYWACJA GRY NATYCHMIASTOWAO TEJ GRZE


Kontynuacja popularnej gry symulacyjnej Fishing: Barents Sea ponownie wręcza ci czapkę kapitana: Odkryj duży ocean przy Nowej Szkocji, wypróbuj zupełnie nowe metody łowienia i ciesz się szeroką gamą bardzo szczegółowo odwzorowanych statków w symulatorze połowów komercyjnych Fishing: North Atlantic.


Odkryj majestatyczny świat kanadyjskiej Nowej Szkocji, podziwiając przy tym różnorodność życia oceanicznego. Eksploruj strefy połowów dzięki ulepszanym statkom i sprzętowi, czyniąc stopniowe postępy w swojej karierze.


Podobnie jak nasza poprzednia gra, Fishing Barents Sea, Fishing: North Atlantic pozwala ci doświadczyć atmosferycznego i realistycznego świata gry, opartego na prawdziwych mapach, łodziach i gatunkach ryb. Przygotuj się na nowe systemy pogodowe z ulepszonymi efektami atmosferycznymi, na północnoamerykańskie statki i na techniki połowowe, takie jak łowienie harpunami, sznurami głębinowymi czy pułapkami na homary. Kupowanie większych łodzi i lepszego sprzętu pozwoli ci rozwinąć twoje umiejętności rybackie.


Fishing: North Atlantic oferuje 27 statków przygotowanych do wszystkich stylów i technik połowu, takich jak łowienie harpunem, które pozwala łapać mieczniki i tuńczyki. Zacznij od polowania harpunem, a potem przejdź do zarzucania sznurów głębinowych czy łapania homarów i krabów śnieżnych. Poznasz również łowienie sznurami haczykowymi, sieciami i trałem. Czy sprostasz temu wyzwaniu?


Zaplanuj przebieg swojej kariery rybackiej przez cały rok: Staw czoła deszczowi i śniegowi, szukając najlepszych łowisk, ale uważaj, aby nie przekroczyć limitów połowów! Nowa zaawansowana SI ryb oznacza, że musisz używać GPS-u i echosondy, aby móc śledzić ruchy potencjalnych zdobyczy niezależnie od pogody i pory roku.


  • PLATFORMA: STEAM
  • WERSJA:
  • TRYB: OFFLINE
  • DATA PREMIERY:
  • JĘZYK: