FIREFIGHTING SIMULATOR - THE SQUAD
KONTO


4.99 PLN

Co otrzymujesz po zakupie?
Login i Hasło do konta STEAM, na którym znajdziesz interesujący Ciebie tytuł.
- Szczegółową instrukcję,
- Wszystkie aktualizacje,
- Pełne wsparcie, pomoc dla otrzymanego konta, dostępu w razie jakichkolwiek problemów,
- Dożywotni i nieograniczony czasowo dostęp do konta.
Zasady użytkowania konta współdzielonego
Na kontach nie można zmienić danych (e-mail/ hasło/login - zabezpieczone są blokadę uniemożliwiającą tą czynność).
Tryb konta STEAM : Offline.
Konta są współdzielone to znaczy, że korzystają z nich inni Kupujący i pobierają ich zawartość, co w niczym nie przeszkadza podczas rozgrywki.

Dostęp do konta STEAM z grą  :

Firefighting Simulator - The Squad


JĘZYK : PL/ENG

TRYB GRY: OFFLINE

PLATFORMA : STEAM PC

AKTYWACJA GRY NATYCHMIASTOWA


O TEJ GRZE


Firefighting Simulator pozwala ci wcielić się w członka zespołu strażackiego jednego z dużych miast Stanów Zjednoczonych i doświadczyć, jak wygląda walka z ogniem z bliska. Odkryj ponad 30 różnorodnych lokacji i wypełniaj ekscytujące misji na terenie dużego miasta rozciągającego się na 60 kilometrów kwadratowych inspirowanego Wschodnim Wybrzeżem Północnej Ameryki. Korzystaj z wiernie odwzorowanych wozów strażackich Rosenbauer America, wygaszaj pożary i ratuj obywateli z potrzasku – nawet z trójką znajomych w kooperacyjnej grze wieloosobowej lub z pomocą członków zespołu kierowanych przez SI w trybie dla jednego gracza.

Dodatkowo do swojej dyspozycji będziesz mieć prawdziwy sprzęt strażacki, taki jak kaski, buty i model aparatu do oddychania od dobrze znanego północnoamerykańskiego producenta sprzętu strażackiego.

Alarm ogniowy! Na co czekasz? Liczy się każda minuta! Zakładaj buty, odpalaj silnik wozu strażackiego, włączaj światła i syrenę i jedź najkrótszą drogą do celu, by walczyć z ogniem i ratować życie!

Czy to w strefie przemysłowej, przedmieściach, czy centrum – twoje miasto cię potrzebuje!Kooperacja w trybie wieloosobowym pozwala ci ratować życia i zwalczać pożary w drużynach do czterech graczy. W ramach zespołu możesz przybrać dowolną rolę, która najbardziej ci odpowiada.
W trybie dla pojedynczego gracza jako dowódca wykwalifikowanej drużyny strażackiej doświadczysz z bliska, jak wygląda walka z ogniem z jednym z dużych miast Stanów Zjednoczonych.
Realistyczna symulacja ognia, w tym wody, dymu, ciepła, wstecznego ciągu płomieni, rozgorzenia, palącego się tłuszczu i szerokiego zakresu różnorodnych przyczyn pożaru, takich jak elektronika, chemikalia czy eksplozje.
Rozbudowany system fizyki w realistyczny sposób odwzorowuje zniszczenie powodowane przez dynamiczne rozprzestrzenianie się ognia.
Prowadź pięć licencjonowanych wozów strażackich Rosenbauer America, takich jak TP3® Pumper czy T-Rex® z hydrauliczną platformą przez duże miasto w Stanach Zjednoczonych – również z wykorzystaniem widoku z kokpitu.
Używaj autentycznego wyposażenia od znanych marek ze strażackiej branży w Stanach Zjednoczonych, w tym Cairns®, MSA G1® SCBA, i HAIX®..
Świetna regrywalność dzięki 30 różnym miejscom misji, z których każda oferuje kilka sposobów na okiełznanie pożaru, zarówno za dnia jak i w nocy.
Obszerny samouczek, komunikaty radiowe i głosy postaci dostępne w języku angielskim wraz z napisami dla kilku innych języków oraz wiernie odtworzone dźwięki silników, by atmosfera była jeszcze gęstsza.
Szczegółowe duże miasto Stanów Zjednoczonych o powierzchni 60 kilometrów kwadratowych z różnymi dzielnicami, takimi jak strefa przemysłowa, przedmieścia i centrum.
Wspiera standardowe kierownicy i kontrolery
Obszerny samouczek przeprowadzi cię przez podstawy walki z ogniem.


  • PLATFORMA:
  • WERSJA:
  • TRYB: OFFLINE
  • DATA PREMIERY:
  • JĘZYK: