GHOST OF TSUSHIMA DIRECTOR'S CUT
KONTO STEAM


18.99 PLN

Co otrzymujesz po zakupie?
Login i Hasło do konta STEAM, na którym znajdziesz interesujący Ciebie tytuł.
- Szczegółową instrukcję,
- Wszystkie aktualizacje,
- Pełne wsparcie, pomoc dla otrzymanego konta, dostępu w razie jakichkolwiek problemów,
- Dożywotni i nieograniczony czasowo dostęp do konta.
Zasady użytkowania konta współdzielonego
Na kontach nie można zmienić danych (e-mail/ hasło/login - zabezpieczone są blokadę uniemożliwiającą tą czynność).
Tryb konta STEAM : Offline.
Konta są współdzielone to znaczy, że korzystają z nich inni Kupujący i pobierają ich zawartość, co w niczym nie przeszkadza podczas rozgrywki.

O TEJ GRZE
Po raz pierwszy na PC wyrusz na wyprawę z Jinem Sakaiem i odkryj pełną opowieść Ghost of Tsushima w wersji Director’s Cut.

W czasie podboju na wschodzie w drugiej połowie XIII wieku mongolskie imperium rozgromiło całe państwa. Tylko Cuszima dzieli potężną mongolską flotę dowodzoną przez bezwzględnego, przebiegłego Khotun-chana od głównej wyspy Japonii.

Gdy wyspa przyjmuje na siebie gniew pierwszej fali Mongołów, dzielny samuraj Jin Sakai postanawia stawić im opór. Jako jeden z ostatnich przedstawicieli swego klanu pragnie zrobić wszystko, aby ochronić swój lud i ocalić ojczyznę. W tym celu będzie musiał porzucić samurajskie tradycje, które go ukształtowały, i stworzyć własną drogę – drogę Ducha, tym samym wypowiadając najeźdźcom niekonwencjonalną wojnę o wolność Cuszimy.

Graj w Ghost of Tsushima z odblokowanym limitem klatek na sekundę i szeregiem opcji graficznych dostosowanych do różnych rodzajów sprzętu, od najnowocześniejszych PC po przenośne komputery gamingowe*.
Dostrzeż jeszcze więcej dzięki obsłudze obrazu ultrapanoramicznego (21:9), superpanoramicznego (32:9), a nawet formatu 48:9 w konfiguracji z trzema monitorami*.
Zwiększ wydajność dzięki technologiom skalowania i generowania klatek, takim jak NVIDIA DLSS 3, AMD FSR 3 i Intel XeSS. Technologie NVIDIA Reflex oraz zwiększająca jakość obrazu NVIDIA DLAA również są obsługiwane**.
Synchronizacja ruchu warg dla języka japońskiego – ciesz się większą autentycznością z synchronizacją ruchu warg dla japońskiego dubbingu, która jest możliwa dzięki renderowaniu przerywników filmowych w czasie rzeczywistym.
Zdecyduj, w jaki sposób kontrolujesz akcję: korzystaj z efektów dotykowych i adaptacyjnych efektów „Trigger” kontrolera DualSense™ w trybie przewodowym***…
…albo używaj klawiatury i myszy z w pełni konfigurowalnym sterowaniem.
Efekty dotykowe – zostań mistrzem miecza dzięki immersyjnym efektom dotykowym kontrolera DualSense™***.
Adaptacyjne efekty „Trigger” – zwiększ swoją celność przy strzelaniu z łuku dzięki adaptacyjnym efektom „Trigger”***.

  • PLATFORMA: STEAM
  • WERSJA: 2024-05-16
  • TRYB: OFFLINE
  • DATA PREMIERY: 2024-05-16
  • JĘZYK: ANGIELSKI / POLSKI