NO REST FOR THE WICKED
KONTO STEAM


14.99 PLN

Co otrzymujesz po zakupie?
Login i Hasło do konta STEAM, na którym znajdziesz interesujący Ciebie tytuł.
- Szczegółową instrukcję,
- Wszystkie aktualizacje,
- Pełne wsparcie, pomoc dla otrzymanego konta, dostępu w razie jakichkolwiek problemów,
- Dożywotni i nieograniczony czasowo dostęp do konta.
Zasady użytkowania konta współdzielonego
Na kontach nie można zmienić danych (e-mail/ hasło/login - zabezpieczone są blokadę uniemożliwiającą tą czynność).
Tryb konta STEAM : Offline.
Konta są współdzielone to znaczy, że korzystają z nich inni Kupujący i pobierają ich zawartość, co w niczym nie przeszkadza podczas rozgrywki.

Jest rok 841 – król Harol nie żyje. Gdy wieść o jego śmierci roznosi się echem w całym królestwie, korona przechodzi na jego aroganckiego i nieobytego syna Magnusa.

Co gorsza, niewidziana od tysiąca lat przeklęta zaraza, zwana Pomorem, powróciła. Szerzy się po całej krainie, plugawiąc wszystko i wszystkich, których dotknie. Madrygała Seline, bezwzględna w swej ambicji przedstawicielka kościoła, dostrzega w Pomorze szansę wykazania się w oczach swego boga.

Wszystkie te siły ścierają się na niewielkiej wyspie Isola Sacra, gdzie grupy buntowników i miejscowy rząd walczą o panowanie nad ruinami przodków.

Wcielasz się w rolę Cerima, członka grupy mistycznych, władających wyjątkową mocą świętych wojowników zaprzysięgłych, by pokonać Pomór za wszelką cenę. Twoja misja będzie się jednak coraz bardziej komplikować, ponieważ los wplącze cię w ludzkie losy i polityczne niesnaski targające tą ciemiężoną krainą. Chaos będzie miotał tobą w każdym kierunku, niwecząc twe starania oczyszczenia królestwa z plugastwa i ukształtowania jego przeznaczenia.
  • PLATFORMA: STEAM
  • WERSJA: 2024-04-18
  • TRYB: OFFLINE
  • DATA PREMIERY: 2024-04-18
  • JĘZYK: ANGIELSKI / POLSKI