HORIZON FORBIDDEN WEST™
KONTO STEAM


14.99 PLN

Co otrzymujesz po zakupie?
Login i Hasło do konta STEAM, na którym znajdziesz interesujący Ciebie tytuł.
- Szczegółową instrukcję,
- Wszystkie aktualizacje,
- Pełne wsparcie, pomoc dla otrzymanego konta, dostępu w razie jakichkolwiek problemów,
- Dożywotni i nieograniczony czasowo dostęp do konta.
Zasady użytkowania konta współdzielonego
Na kontach nie można zmienić danych (e-mail/ hasło/login - zabezpieczone są blokadę uniemożliwiającą tą czynność).
Tryb konta STEAM : Offline.
Konta są współdzielone to znaczy, że korzystają z nich inni Kupujący i pobierają ich zawartość, co w niczym nie przeszkadza podczas rozgrywki.

Dołącz do Aloy, która przemierza majestatyczne, ale niebezpieczne nowe rubieże, na których czyhają nowe, tajemnicze zagrożenia. Ta Edycja kompletna pozwala Ci zagrać w docenione przez krytyków Horizon Forbidden West na PC w całości, z dodatkową zawartością, w tym pakietem fabularnym Burning Shores, który kontynuuje wydarzenia z podstawowej wersji gry.

Zbadaj odległe krainy, walcz z większymi i bardziej fascynującymi maszynami i poznaj zaskakujące nowe plemiona. Wróć do postapokaliptycznego świata Horizon odległej przyszłości.

Kraina umiera. Potężne burze i niepowstrzymana plaga prześladują niedobitki ludzkości, a budzące grozę nowe maszyny wciąż grasują na granicach. Życie na ziemi zmierza ku kolejnej zagładzie.

To Aloy musi odkryć tajemnicę tych zagrożeń i przywrócić porządek oraz równowagę w świecie. Po drodze spotka się z dawnymi przyjaciółmi, zawiąże sojusze z wojowniczymi nowymi frakcjami i odkryje dziedzictwo starożytnej przeszłości.

  • PLATFORMA: STEAM
  • WERSJA: 2024-03-21
  • TRYB: OFFLINE
  • DATA PREMIERY: 2024-03-21
  • JĘZYK: ANGIELSKI / POLSKI