BALDUR'S GATE 3
KONTO STEAM


9.99 PLN

Co otrzymujesz po zakupie?
Login i Hasło do konta STEAM, na którym znajdziesz interesujący Ciebie tytuł.
- Szczegółową instrukcję,
- Wszystkie aktualizacje,
- Pełne wsparcie, pomoc dla otrzymanego konta, dostępu w razie jakichkolwiek problemów,
- Dożywotni i nieograniczony czasowo dostęp do konta.
Zasady użytkowania konta współdzielonego
Na kontach nie można zmienić danych (e-mail/ hasło/login - zabezpieczone są blokadę uniemożliwiającą tą czynność).
Tryb konta STEAM : Offline.
Konta są współdzielone to znaczy, że korzystają z nich inni Kupujący i pobierają ich zawartość, co w niczym nie przeszkadza podczas rozgrywki.

JĘZYK : PL

TRYB GRY: OFFLINE

PLATFORMA : STEAM PC

AKTYWACJA GRY NATYCHMIASTOWA


O GRZE:


Zbierz swoją drużynę i wyrusz ponownie do Zapomnianych Krain w opowieści o przyjaźni i zdradzie, poświęceniu i przetrwaniu oraz pokusie władzy absolutnej.

Za sprawą pasożyta, którego łupieżcy umysłów umieścili w twojej głowie, budzi się w tobie tajemnicza moc. Staw jej opór i pokonaj siły ciemności ich własną bronią albo poddaj się jej i stań się ucieleśnieniem zła.

Twórcy Divinity: Original Sin 2 przedstawiają grę RPG nowej generacji, osadzoną w świecie Dungeons & Dragons.Stwórz własną postać, wybierając z szerokiej gamy ras i klas D&D, lub graj postacią fabularną posiadającą własną historię. Wędruj po Zapomnianych Krainach i poza granice świata. Czeka na ciebie przygoda, łupy, bitwy i romanse. Graj w pojedynkę, samemu dobierając członków drużyny, lub w trybie kooperacji dla maksymalnie czterech graczy.
Łupieżcy umysłów uprowadzili cię i zainfekowali, a teraz wylądowałeś w samym środku głuszy. Zmieniasz się w potwora, ale wraz z pasożytem w twojej głowie rośnie też twoja moc. Dzięki niej może zdołasz przeżyć, ale wszystko ma swoją cenę. Twoją najsilniejszą bronią zaś nie muszą być twoje zdolności, ale zaufanie, które zbudujesz w swojej drużynie. Wrzucono cię w sam środek konfliktu rozgrywającego się między diabłami, bóstwami i złowrogimi siłami spoza tego świata. Teraz ty i twoi towarzysze zdecydujecie o losach całych Zapomnianych Krain.Dzięki nowemu silnikowi graficznemu Divinity 4.0 Baldur’s Gate 3 daje ci bezprecedensową swobodę eksploracji, eksperymentowania i interakcji w świecie, który dynamicznie reaguje na twoje decyzje i wybory. Zostań bohaterem opowiedzianej z filmowym rozmachem przygody w największym świecie, jaki dotąd stworzyliśmy.Zapomniane Krainy to ogromny, skomplikowany i zróżnicowany świat, pełen sekretów czekających na odkrycie – nie tylko wokół ciebie, ale także nad i pod tobą. Skradaj się, nurkuj, przeciskaj przez szczeliny, wspinaj się i skacz – od głębin Podmroku po dachy Górnego Miasta. To ty zdecydujesz, jak przetrwasz w tym świecie i jaki ślad w nim po sobie pozostawisz.pozwoli ci połączyć siły z innymi graczami w walce, a po bitwie każdy będzie mógł pójść swoją drogą. Możesz opracować wraz z przyjaciółmi perfekcyjny plan… lub wprowadzić element chaosu, gdy najmniej będą się tego spodziewać.


mają własne, unikatowe historie, charaktery, cele i poglądy na świat. Ich opowieści przeplatają się z główną osią fabularną gry, a twoje wybory przesądzą o tym, czy na końcu drogi czekać ich będzie odkupienie, wybawienie, władza czy może zupełnie coś innego.


oparta na regułach piątej edycji D&D. Inicjatywa drużynowa, testy z ułatwieniem i utrudnieniem, modyfikatory rzutów, a także specjalna kamera walki, rozbudowane interakcje ze środowiskiem i zmienność walki premiująca myślenie strategiczne i przewidywanie ruchów przeciwnika.


poprzez swoje wybory i rzuty kośćmi. Świat i jego mieszkańcy będą reagować na twoją opowieść, niezależnie od tego jaką postacią grasz i ile wyrzucisz.


pozwala ci zatrzymać opowieść w dowolnym momencie poza walką, na przykład gdy dojrzysz możliwość uzyskania przewagi taktycznej przed walką, chcesz dokonać kradzieży z zegarmistrzowską precyzją albo uciec przed śmiercionośną pułapką. Rozdzielaj swoją drużynę, przygotowuj zasadzki, skradaj się w ciemnościach – szczęściu zawsze trzeba pomóc!

  • PLATFORMA: STEAM
  • WERSJA:
  • TRYB: OFFLINE
  • DATA PREMIERY:
  • JĘZYK: