PRIEST SIMULATOR
KONTO STEAM


7.99 PLN

Co otrzymujesz po zakupie?
Login i Hasło do konta STEAM, na którym znajdziesz interesujący Ciebie tytuł.
- Szczegółową instrukcję,
- Wszystkie aktualizacje,
- Pełne wsparcie, pomoc dla otrzymanego konta, dostępu w razie jakichkolwiek problemów,
- Dożywotni i nieograniczony czasowo dostęp do konta.
Zasady użytkowania konta współdzielonego
Na kontach nie można zmienić danych (e-mail/ hasło/login - zabezpieczone są blokadę uniemożliwiającą tą czynność).
Tryb konta STEAM : Offline.
Konta są współdzielone to znaczy, że korzystają z nich inni Kupujący i pobierają ich zawartość, co w niczym nie przeszkadza podczas rozgrywki.

O TEJ GRZE
Priest Simulator to mockument akcji z podupconą fabułą, która wprowadzi cię do fantastycznego świata współczesnej Polski. Wciel się w rolę księdza wampira, który pragnie odzyskać nietoszopa i wrócić do Piekła. Aby osiągnąć cel, zwalczaj hordy szatanistów, buduj muskuł, odnawiaj kościół i gromadź splendor.

Korzystaj ze świętego orężu
Wykorzystuj święty arsenał złożony z 8 unikatowych broni. Masz dwie ręce, więc używasz dwóch broni jednocześnie. Broń San De Vile przed szatanistami oraz wysłannikami Piekła w wybranym przez Ciebie połączeniu. Używaj black metalu do kraftowania ulepszeń i dostosuj je do własnego stylu gry.

Odnawiaj kościół
Kościół jest jedną wielka ruiną. Wygląda bardziej jak melina niż miejsce cotygodniowych schadzek chrześcijanistów. Kupuj schematy odnowy kościoła, wykorzystuj nowoczesną technologię do renowacji świątyni, zwiększ poziom wiary oraz odblokuj nowe atrakcje, jak spowiedź i kazania.

Ratuj mieszkańców od potępienia
Szataniści to nie jest największe zło, jakie można spotkać w San de Vile. Proboszcz sprzedał mieszkańcom totemy, w których zaklęte są siły nieczyste. Doszło do opętań, a na twoich barkach spoczywa uratowanie wieśniaków. Egzorcyzmowanie i sprzątanie bajzlu po kumplu jest wyjątkowo upodlające. Czuj się jak u siebie.

Koniecznie zagraj również Heavy Duty. Doświadcz cząstki tego, co możesz znaleźć w pełnej wersji gry, i przeżyj najgorszą przygodę w życiu.

  • PLATFORMA: STEAM
  • WERSJA: STANDARD
  • TRYB: OFFLINE
  • DATA PREMIERY: 2022-10-06
  • JĘZYK: ANGIELSKI / POLSKI