ANCIENT CITIES
KONTO


4.99 PLN

Co otrzymujesz po zakupie?
Login i Hasło do konta STEAM, na którym znajdziesz interesujący Ciebie tytuł.
- Szczegółową instrukcję,
- Wszystkie aktualizacje,
- Pełne wsparcie, pomoc dla otrzymanego konta, dostępu w razie jakichkolwiek problemów,
- Dożywotni i nieograniczony czasowo dostęp do konta.
Zasady użytkowania konta współdzielonego
Na kontach nie można zmienić danych (e-mail/ hasło/login - zabezpieczone są blokadę uniemożliwiającą tą czynność).
Tryb konta STEAM : Offline.
Konta są współdzielone to znaczy, że korzystają z nich inni Kupujący i pobierają ich zawartość, co w niczym nie przeszkadza podczas rozgrywki.

JĘZYK : ENG

TRYB GRY: OFFLINE

PLATFORMA : STEAM PC

AKTYWACJA GRY NATYCHMIASTOWA


O GRZE:
Ancient Cities to gra strategiczna polegająca na przetrwaniu i budowaniu miast, oparta na czasach starożytnych.

TO DZIAŁANIE W WERSJI W TRAKCIE I CIĄGŁE ULEPSZANIE, WIĘC PROSZĘ SPRAWDZIĆ SEKCJĘ WCZESNEGO DOSTĘPU PO SZCZEGÓŁOWY OPIS AKTUALNEJ WERSJI.

KUPUJĄC TĘ WERSJĘ, MASZ RÓWNIEŻ DOSTĘP DO KOŃCOWEJ WERSJI GRY, KIEDY JEST WYDANA.

Począwszy od ery mezolitu, będziesz musiał prowadzić swój lud przez pokolenia, odkrywając i ulepszając technologie, zarządzając zasobami i populacją, stawiając czoła zagrożeniom ze strony najeźdźców i samej Matki Natury. I ostatecznie, zbudowanie najbardziej fantastycznego miasta starożytności na przestrzeni wieków w w pełni symulowanym świecie i ekosystemie.Kochamy technologię, gry strategiczne, historię, archeologię i miasta.
Oczywiście, tak jak wy, śnimy o wspaniałym strategicznym symulatorze miasta, który pozwoli graczowi rozwijać jego miasto na przestrzeni wieków w wiarygodny i wciągający sposób.

Opracowujemy własną niestandardową technologię renderowania dla tej gry, ponieważ pozwala nam to renderować to, co sobie wyobrażamy: tysiące przedmiotów na ekranie w tym samym czasie z niezłą liczbą klatek na sekundę, oferując graczom zapierające dech w piersiach obrazy ich miast. Ważna jest dla nas zarówno rozgrywka, jak i szczegóły.

Zdecydowaliśmy się rozpocząć od powstania miast w późnej erze mezolitu. To było logiczne, a także bardzo pasuje do projektu. Nowe ery wprowadzają nową rozgrywkę i funkcje gry w stosunku do tego, co istniało wcześniej. Tak jak w prawdziwym życiu.

Oczekujemy, że starożytne miasta staną się potężną platformą dla naszych przyszłych produkcji, przenosząc nas coraz bardziej w krainę historii, odkrywając różne miejsca i epoki na całym świecie: Grecję, Rzym czy średniowiecze ...

  • PLATFORMA:
  • WERSJA:
  • TRYB: OFFLINE
  • DATA PREMIERY:
  • JĘZYK: