FOOTBALL MANAGER 2022 + IN-GAME EDITOR
KONTO STEAM


9.99 PLN

Co otrzymujesz po zakupie?
Login i Hasło do konta STEAM, na którym znajdziesz interesujący Ciebie tytuł.
- Szczegółową instrukcję,
- Wszystkie aktualizacje,
- Pełne wsparcie, pomoc dla otrzymanego konta, dostępu w razie jakichkolwiek problemów,
- Dożywotni i nieograniczony czasowo dostęp do konta.
Zasady użytkowania konta współdzielonego
Na kontach nie można zmienić danych (e-mail/ hasło/login - zabezpieczone są blokadę uniemożliwiającą tą czynność).
Tryb konta STEAM : Offline.
Konta są współdzielone to znaczy, że korzystają z nich inni Kupujący i pobierają ich zawartość, co w niczym nie przeszkadza podczas rozgrywki.

O TEJ GRZE

Gra zawiera dodatek In-game Editor
W piłce nożnej nie chodzi tylko o to, aby być najlepszym i wygrywać. Chodzi o mierzenie się z silniejszym przeciwnikiem, spełnianie marzeń i osiąganie sukcesów. Droga na szczyt i zadziwianie całego świata albo mozolna odbudowa po fatalnych porażkach – to te chwile smakują najlepiej.
Game Description
Wybierz idealny klub spośród 123 dostępnych, wiodących lig i ruszaj na szczyt piłkarskiego świata. To ty musisz spełnić oczekiwania klubu i kibiców.
Przejrzyj bazę danych Football Manager zawierającą ponad 500 000 prawdziwych zawodników, wyszukaj nieodkryte talenty i zacznij kształtować skład. Następnie trenuj piłkarzy i zrealizuj ich potencjał.
Stwórz tożsamość swego zespołu, ustalając zagrywki taktyczne, które zawodnicy sobie przyswoją. Musisz ukształtować system, który będzie przynosił ciągłe sukcesy.
Oglądaj rozgrywki w najbardziej zaawansowanym jak dotąd systemie dnia meczu i patrz, jak twoja wizja realizuje się na boisku. Podejmuj wszystkie kluczowe decyzje i prowadź swój zespół ku chwale.
  • PLATFORMA: STEAM
  • WERSJA: STANDARD
  • TRYB: OFFLINE
  • DATA PREMIERY: 2021-11-09
  • JĘZYK: ANGIELSKI / POLSKI